MAXIMA

MONETA ailesi içinde özel bir yeri olan MAXIMA serisi, ilk günden beri bir koleksiyon parçası olabilecek özelliklere sahip üstün bir seridir. Ana hatları mikro-döküm çelik üzerine silikon kaplı sap/kulpları ve seramik kaplama ile kaplanmış fırçalanmış alüminyum gövdesidir. Bu detaylar ve mütevazi lüks havası bir önceki versiyonunun öne çıkan özellikleri idi. Bugün, MAXIMA serisi sadece bu özelliklerinden kaynaklanan çekiciliğinden ziyade tam bir yüksek teknoloji başyapıtı olarak anılmaya namzettir. MAXIMA, en üst seviyede performans sahibi indüksiyon bir taban ve yeni bir yapışmaz seramik kaplama uygulaması olan FINEGRES ile yeniden tasarlanmış ve yaratılmıştır. Tarz sahibi olanların tercihidir MAXIMA.

Teknik Özellikler

Fırçalanmış alüminyum gövde
Isıya dayanıklı, fırçalanmış çelik üzerine silikon kaplamalı, ergonomik tasarımlı, 250° C ye kadar fırın ısısına dayanabilen kulp ve saplar.

Mekanik bir ön işlemden geçirilmiş, son derece kolay temizlenen dış kaplama
Kalın alüminyum gövde
Bu serinin iç kaplaması en son teknoloji ürünü olan, inorganik malzemeden ve doğal çözücülerden(su+alkol) oluşan, PFOA, PTFE VE NİKEL İÇERMEYEN doğal yapışmaz bir malzeme olan FINEGRES
MAXIMA serisi her tür ocak üzerinde ve fırında (odun fırını hariç) kullanılabilir ve 5 yıl (işçilik ve hammaddeden kaynaklanan kusurlara karşı) garantilidir.

download

 

Gazlı ocaklar
Elektrikli ocaklar
Cam-seramik ocaklar
Güçlü ısıtıcılar
Ocak üstü kullanım
Bulaşık makinasında yıkanabilir
İndüksiyon
5 yıl koşullu garanti
Indüksiyon
Finegres
   

 

 

 

 

 

TAVA
TAVA

cm.ø20
cm.ø24
cm.ø28
cm.ø30
WOK
WOK

cm.ø28
SOSLUK
SOSLUK

cm.ø16
ÇELİK KAPAKLI DERİN TENCERE
ÇELİK KAPAKLI DERİN TENCERE

cm.ø20
cm.ø24
ÇELİK KAPAKLI PİLAV TENCERESİ
ÇELİK KAPAKLI PİLAV TENCERESİ

cm.ø28

 

 

 

 

 

 

 

Rivista digitale Moneta